Witamy na stronie kontaktowej centrumolejow.pl. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i uwagi dotyczące naszej strony i treści, które na niej publikujemy. Cenimy sobie kontakt z naszymi czytelnikami, ponieważ to pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszej strony i dostarczanie najwyższej jakości informacji na temat olejów silnikowych.

Dane Kontaktowe

Nazwa Adres e-mail Inne dane
Redakcja – CentrumOlejow.pl redakcja@centrumolejow.pl tel – 784552144, ul. Marszałkowska 126, 00-008 Warszawa, Polska
Wydawca – MixBox Polska Sp. z o.o. wydawca@mixbox.pl tel – 784552144, ul. Grunwaldzka 182, 80-266 Gdańsk, Polska

Jako wydawca strony centrumolejow.pl, firma MixBox Sp. z o.o., z siedzibą w Gdańsku, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pytania dotyczące naszej strony. Jesteśmy dumni z naszej strony i zespołu redaktorów, którzy codziennie pracują nad dostarczaniem najbardziej aktualnych i rzetelnych informacji na temat olejów silnikowych.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i za zainteresowanie naszą działalnością. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej aktualne i rzetelne informacje na temat olejów silnikowych. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i korzystania z naszych porad. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, nie wahaj się z nami skontaktować. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.